Psikolojik Destek

Ülkemizde çocuklara yönelik psikolojik destek sunan birçok kurum var. Ahenk olarak biz korku, kaygı, tik, takıntı, dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü, öfke, istismar, alt ıslatma, kaka tutma-kaçırma, tırnak yeme, uyku ya da yeme problemleri gibi akla gelen tüm psikolojik sorunlarda destek hizmeti sunuyoruz. Ancak bizi diğerlerinden ayıran 3 nokta var.

Öncelikle tüm destek hizmetlerimiz kurucumuz Mehmet Teber öncülüğünde yürüyor. Mehmet Teber ülkemizin çocuk ruh sağlığı alanında en öncü isimlerinden biri. Birçok uzman yetiştiriyor, yayımlanmış kitapları ve makaleleri var. Onun engin tecrübesi ile çalışmalarımızın rotasını çiziyoruz.

İkincisi, ülkemizin en köklü çocuk psikolojik destek kurumlarından biriyiz. 15 yıllık deneyime sahibiz. Yaklaşık 10.000 çocuğa ve aileye destek olduk. Bu geniş tecrübe nokta atışı müdahaleler yapmamızı ve sorunları daha kısa sürede çözmemizi sağlıyor.

Üçüncüsü sonuç odaklı çalışıyoruz. Hedefimiz çocukta görünen sorunu ortadan kaldırmak. Terapinin hedefini başlangıçta ne belirliyoruz ve terapiler bittiğinde biz hedeflerimize ulaşmış oluyoruz. Bu nedenle ebeveynler değişimi bizzat kendileri görüyorlar ve yüksek memnuniyet ile kurumumuzdan ayrılıyorlar.

İlk randevu aşamasından terapinin sonuna kadar danışanlarımıza en iyi hizmeti, en kaliteli ürünü sunmak amacı ile sürekli kendimizi geliştirip güncelliyoruz. Hedefimiz öncelikli olarak çocukların kalbine dokunmak, onların yaralarını sarmak. İlginiz ve teveccühünüz için teşekkür ederiz.